Message d'erreur

• Warning : Illegal string offset 'field' dans DatabaseCondition->__clone() (ligne 1817 dans /afs/elte.hu/org/cief/cief.elte.hu/includes/database/query.inc).
  • Warning : preg_match(): Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 dans ctools_cleanstring() (ligne 157 dans /afs/elte.hu/org/cief/cief.elte.hu/sites/all/modules/ctools/includes/cleanstring.inc).

News

Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár a járványügyi helyzet miatt november 16-tól zárva tart.

Kedves Olvasók! Az Egyetemközi Francia Központ könyvtára további intézkedésig ezen a héten zárva tart.

L’humour et la culture écrite dans la France moderne (XVIe-XVIIIe siècles)

La bibliothèque du CIEF sera fermée pendant les vacances universitaires, du 23 octobre jusqu’au 2 novembre.

Enseigner par le cinéma au temps du coronavirus ?
Le cinéma vous intéresse ? L’enseignement du français est votre spécialité, votre futur métier ?

Az Eurodram magyar bizottsága által kiírt pályázaton európai nyelvekből magyarra fordított kortárs darabokkal lehet részt venni, amelyek közül a Bizottság hármat választ ki.

Événement multiplicateur en ligne – workshop et formation continue les 26-27 octobre 2020 Université catholique Pázmány Péter

Pages