Résultats de la Grande Dictée 2019

A 2019-es Nagy Frankofón Tollbamondás nyertesei / Les gagnants de la Grande Dictée 2019

 

A Tollbamondás szövegeit, illetve a QCM megoldókulcsát mellékletben találják.

Gratulálunk a nyerteseknek!

 

Veuillez trouver en pièce jointe les textes de la Dictée, ainsi que les corrections des QCM.

Félicitations !

 

Catégorie 1

1er - Molnár Gábor (Katona József Gimnázium, Kecskemét)

2e - Garamvölgyi István (Katona József Gimnázium, Kecskemét)

3e - Szalai Jázmin (Vajda János Gimnázium, Keszthely)

4e - Reviczky Tamás (ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium)

5e - Golden Dorka (ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium)

6e - Balikó Virág (Óbudai Árpád Gimnázium)

7e - Szilágyi Berill (Óbudai Árpád Gimnázium)

8e - Kovári Lilla (Toldy Ferenc Gimnázium)

9e - Lepenye Gerda Angyalka (Óbudai Árpád Gimnázium)

10e - Kovács Karina Anna (Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár)

 

Catégorie 2

1er - Curtis Sébastien (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

2e - Harangozó Balázs (ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium)

3e - Győri Patrik (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

4e - Hraskó Anna (Eötvös József Gimnázium)

5e - Börzsei Dóra (Toldy Ferenc Gimnázium)

6e - Hábel Eszter (Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár)

7e - Fái Réka (Toldy Ferenc Gimnázium)

8e - Gellér Blanka (Toldy Ferenc Gimnázium)

9e - Kirchlechner-Farkas Judit (Eötvös József Gimnázium)

10e - Molnos Emma (Toldy Ferenc Gimnázium)

 

Catégorie 3

1ère - Szarvas Lili (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

2e - Tóth Eszter (Szerb Antal Gimnázium, Budapest)

3e - Deák Mercédesz Sztella (Petőfi Sándor Gimnázium, Aszód)

4e - Juhász Ákos (Petőfi Sándor Gimnázium, Aszód)

5e - Paulik Krisztina (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

6e - Liptovszky Abigél Hanna (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

7e - Vas Réka (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

8e - Petróczi Annabella (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

9e - Varró Anna (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

10e - Bencze Anna Sarolta (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

 

Catégorie 4

1ère - Szarka Zsófia (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

2e - Roznyik Szabina (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

3e - Györe Dóra (Vetési Albert Gimnázium, Veszprém)

4e - Pék Ábel Kristóf (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

5e - Balogh Marcell (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

6e - Wu Xiao Xi (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

7e - Lengyel Dóra (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

8e - Szarvas Rebeka (Kölcsey Ferenc Gimnázium)

9e - Adame Donát (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

10e - Gasparin Zsombor (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó)

 

Catégorie 5

1ère - Szabados Laura (ELTE)

2e - Veres Orsolya (ELTE)

3e - Zeman Gabriella (ELTE)

4e - Farkas Veronika (ELTE)

5e - Veszprémi Zsófia (ELTE)

6e - Ángyán Zoltán (ELTE)

7e - Harnberger Ramóna (ELTE)

8e - Hábel Dóra (ELTE)

9e - Halápi Blanka (ELTE)

10e - Illés Klaudia (ELTE)

 

Catégorie 6

1ère - Szebenyi Katalin (Óbudai Árpád Gimnázium)

2e - Száraz Katalin

3e - Kiss Roland (Szerb Antal Gimnázium, Budapest)

4e - Takács Éva (Vajda János Gimnázium, Keszthely)

5e - Beták Patrícia (BME)